Доброго дня!Скажіть, будь-ласка, що собою являє вірус EBV (виявлено молекулярно-генетичним дослідженням по крові) і як...

Доброго дня!Скажіть, будь-ласка, що собою являє вірус EBV (виявлено молекулярно-генетичним дослідженням по крові) і як він лікується. СMV i HSV-2 не виявлено ні по крові, ні по шкрібку. За останні 1,5 року було 2 викидні, чи міг бути цей EBV їх причиною?Наперед дуже вдячна

Ответы врачей 1

30776
Березовская Елена Петровна
акушер-гинеколог
Адрес: Mount Sinai Hospital , clinical research coordinator, director
Телефон: 000-000-000
В США 95% дорослого населення мають цей вірус в свому организмі. Це достовірні статистичні дані. Про цей вірус , як і про ряд інших, створені слухи і гепертрофовані легенди. Цей вірус викликае захворювання , яке називається інфекційний мононуклеоз, в основному у дітей. Більшість дітей і дорослих взагалі не хворіють данним захворюванням. Якщо зараження цим вірусом пройшло в ранньому дитинстві (що стається у більшості випадків), то на даний момент у вас є досить сильний імунітет, який захищає вас від активації даної інфекції. В літературі немає даних, що цей вірус в хронічній формі спричинює викидні. Тому причину ваших викиднів треба шукати не в модних вірусах, а в матці, яйниках, щитовидній залозі.