головна біль

Есть ответ
Пол: мужской. Возраст: 26 лет. Доброго ранку!Підкажіть, будь ласка, чи властиві такі симптоми як: втрата памяті, погана концентрація уваги,розсіяність, головна біль, мерехкотіння в очах, коливання артеріального тиску в діапазоні від100-70 до 170-120, хиткість ходьби, панічні напади, інколи - страх, зниження лібідо, втома в другій половині дня, поршення мовлення, при нестабільності С2 - С4 шийного відділу подзвоночникаа( є знімок шиї в функціональних положеннях, та опис рентгенолога) до заду на 0,2см, а при згині до переду на 0,2 см, у всіх трьох хребцях, і ще є додаткова округла дужка С1, що не повністю змикається, також є доплерографія де сказано що існує венозна гіпертензія!Раніше пролікувався в денному стаціонарі, приймав цитофлавін 20мг вунутрішньо венно, а ткож мільгам та метамакс в.м., стало значно краще, після закінчення курсу лікування, 3-4 дні і все повернулося!Є також заключення МРТ головного мозку, де ніяких патологій не виявлено!

Ответы врачей

Карась Вячеслав Владимирович

Карась Вячеслав Владимирович

если есть панические атаки (безпричинный страх) - скорее всего герпетическая инфекция (ебштейн- бар, 7,6 тип герпеса) с локализацией в головном мозге. МРТ головного мозга, ПЦР на даные вирусы в крови. Консультация иммунолога - инфекциониста.

Стариш Наталья Петровна

Стариш Наталья Петровна

Добридень! Ваша основна причина і проблема - нестабільність шийного відділу хребта, викликана слабкістю м'язово-зв'язкового корсета. Справа в тому, що в шийному відділі проходять хребетні артерії та вени, що беруть участь у живленнi задніх відділів мозку, де знаходиться мозочок, зокрема. При нестабільності шийних хребців виникає фізична деформація цих судин. Лікування, яке Ви брали - поліпшило стан клітин мозку на якийсь час, але при цьому не прибрало основну проблему - нестабільність. Вам необхідно лікування, спрямоване на зміцнення м'язово-зв'язкового корсета. Це фізіотерапія, носіння коміра Шанца протягом місяця не більше 2-3 годин і статичні вправи. Протипоказана мануальна терапія категорично. Медикаментозно - необхідно додати сечогінні препарати і венотоніки

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад