саша90 | 2015-12-24 11:32:20

спермограма

Пол: мужской. Возраст: 25 лет. допоможить зрозумити чи можлие зачатя з такою спермограмою? дякую килькисть(мл)-3,6 мл колир-сироват била прозористь-мутна консистенция-ридка вязкисть(писля повного розридженя)-0,3см запах-квитив каштану реакция(рн)-7,6 к-сть сперматозойдив в 1мл-62 к-сть сперматозойдив в еякулянти-223,2 активнорухливих(%)-52(48 швидко +4повильно) слабо рухливих(%)-2 нерухливих(%)-46 живі(%)-65 мертви(%)-35 з нормальною морфологиею(%)-66 дегенеративни(%)-34 потология голивки-16 - (65%роздвоеня голивки) потогия тила-2 потология хвоста-4 аглютинація сперматозойдив- клитини сперматогенезу(%)-1 лейкоцити-2 еритроцити- епітеліальні клітини уретри-0-1 простати- сперматофаги- лицетинові зерна-невел к-сть кристали бехтерева- шарувальні тільця- слиз- показники плодовитості фарісса-120 не було не було

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Добрый день! По приведенным вами данным можно сказать что все в норме, кроме лейкоцитов в сперме. Вам необходимо обследоваться у уролога на предмет воспалительных процессов в репродуктивных органах. Зачатие при такой спермограмме возможно. Будьте здоровы!