tanjaf | 2016-01-09 22:46:17

Доброго вечора! На нозі напухло по ходу вени, не пам"ятаю щоб вдаряла, виглядає як синяк...

Пол: женский. Возраст: 31 год. На нозі з'явилась опухлість по ходу вени, болить і посиніло Прикладала холод, маталан траумелем

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
В першу чергу є сенс звернутись на очний огляд до судинного хірурга.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Важко сказати. В першу чергу треба виключити тромбофлебіт. Для цього потрібно звернутись до судинного хірурга. Але може бути і просто гематомка через незначну травму вени (після незначного забою), по типу того, як буває в місці невдалого забору крові з вени. Це не страшно. Але тромбофлебіт - це серйозна проблема, яка втім дуже добре лікується, якщо розпочати лікування швидко. Тому до судинного хірурга обов*язково. Хоча і звичайний хірург підійде. В крайньому випадку просто хоч до якогось знайомого лікаря покажіться.