warriors | 2016-01-15 16:21:08

Запинаюсь

Пол: мужской. Возраст: 20 лет. Запинаюсь на словах з буквами пр тр кр и так далі, деколи і на совах просто з буквор р, погано вимовляю р, ж, ш. Таке питання в мене крива щелепа (верхні зуби десь на 5мм випирают відносно нижніх) може бути причина в цьому?

Ответы врачей 2

211
Рибцун Юлия Валентиновна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Адрес: г. Киев, Украина, Интитут специальной педагогики НАПН Украины, лаборатория логопедии
Телефон: (067) 421-30-59
Доброго дня. Ваш пост має назву "Запинаюсь", тобто саме це слово є ключовим лдя Вас. Якщо так, то неправильний прикус (прогнатія) не є першопричиною запинань. Запинання мають переважно невротичний характер, тобто залежать від стану нервововї системи і психічних особливостей (наприклад, наявності підвищеної тривожності, страхів тощо). Порушення звуковимови часто обумовлені недостатньою якістюі зубо-щелепного ряду, тож консультація та корекція лікаря-ортодонта дозволять частково вирішити це питання. Іншу його частину допоможе знормалізувати логопед за допомогою очних зустрічей.
1050
Ярош Татьяна Александровна
*
Изображение будет видно только врачу, и не будет показано пользователям сайта на страницах консультаций. * Ваш е-мейл конфиденциален и не будет доступен другим пользователям
Телефон: 067-698-72-25
Так, причина неправильної вимови може бути у неправильному прикусі зубів. Необхідний огляд логопеда та лікаря - ортодонта. Логопед також визначить стан вуздечки язика, яка теж має велике значення для правильної вимови. Якщо буде бажання, можете звернутися до мене, я працюю з дорослими багато років. Тетяна Олександрівна.
Консультации на сайте likar.info носят ознакомительный характер. Перед лечением проконсультируйтесь с вашим лечащим врачом.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад