len4ikk | 2016-01-16 21:56:20

Щитовидная железа

Пол: женский. Возраст: 33 года. Жалоб нет, но анализы плохие ТТГ - 0,007 Анализы на гепатит В и С - отрицательные Нет Нет

Ответы врачей 1

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Будьте здорові, Олена! У Вас за аналізами такі діагнози: дефіцит вітамінів групи В, В12-дефіцитна анемія, гепатит, панкреатит, бактеріальна інфекція (також можливі - паразитарна інвазія, вірусний гепатит А, D, E, F, G, TTV), ХАІТ. Вам потрібне дообстеження та лікування. Навіть при гарному самопочутті інфекції будуть розмножуватись і через 2-3 місяці може статись погіршення Вашого стану здоров'я. Офіційне лікування вірусних інфекцій призводить до депрессії. А лікування депрессії призводить до токсичного гепатиту. Лікування токсичного гепатиту призводить до депрессії. Так утворюється патологічне коло. В ньому немає ані здоров'я, ані грошей, ані нормального життя! Тому краще зараз дообстежитися та почати лікування спеціальними фітопрепаратами, гомеопатією та біорезонансною терапією! Я маю багато позитивно досвіду з лікування таких хвороб: звертайтеся до мене на платні консультації! Консультации могут быть и на русском языке.