Результати аналізів

Пол: женский. Возраст: 25 лет. Пройшла узі мол.залоз: фкм і фіброаденома під питанням, і щитоподібної залози: збільшена і є деякі утворення. Здала аналізи:Прогестерон - 2,27 Пролактин - 23,5 Естрадіол (Е2) - 395,4 Тиреотропний гормон (ТТГ) - 0,01 Тироксин вільний (T4 вільний) - 3,62 Пероксидаза щитоподібної залози, антитіла (ATПO) - 44,83. У школі була збільшена щитовидкаЄж. але аналізи були в нормі 3роки назад. Груди болять. Прокоментуйте будьласка аналізи і до яких спеціалістів зхвернутися. Дякую.

Ответы врачей 1

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
к эндокринологу и заняться щитовидкой, возможно для начала будет достаточно Йодомарина