олеся к | 2016-01-22 20:59:26

дистонія в дитини

Пол: женский. Возраст: 6 лет. В дитини рік назад були скарги на головну біль.Лягли в неврологію на обстеження, зробили енцефалограму, МРТ все в нормі.Лікар призначив гліцисед, Магне-В6,наче дитина меньше жалітись стала.А місяць назад знову почала скаржитись.Звернулись знову до лікарів, зробили УЗД судин. Заключення: Ангіодистонія інтрацеребральних судин, виражена гіпотонія артерій, помірний венозний застій в ЗЧЯ, більше справа. Призначили ТЕНОТЕН, а голова так і болить.ЧИМ ЗНЕБОЛИТИ? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА. Р.S. Дитина ходить в садочок, нагрузок сильних не має. ГРВі гліцисед, Магне -В6

Ответы врачей 2

Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
Помірний венозний застій в ЗЧЯ говорить нам про те, що є проблеми з порушенням венозного відтоку по хребетним венах. Тому необхідно зробити рентген шийного відділу хребта з навантаженням (де ці вени і проходять). Це знімки в бічній проекції - максимальне згинання та розгинання - для виключення нестабільності шийного відділу хребта. Якщо діагноз підтвердиться - медикаментозна терапія Вам не допоможе, тут необхідно лікування у вигляді фізіотерапії, носіння коміра Шанца і лфк. Необхідно виключити сколіоз в грудному відділі хребта.
Болсун Владимир Васильевич
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика
я займаюсь ци-гун! Можливо у дитини є енергетичний збій! Дзвонить!