Дія ліків

Пол: женский. Возраст: 24 года. Добрий вечір.скажіть будь ласка як може повпливати прийом Альфарекіну 1000 на вагітнісь.яка настала одразу після закінченнюя прийому ліків.дякую Альфарекін 1000

Ответы врачей 1

Палыга Игорь Евгеньевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: г. Львов, Украина, “Клиника репродукции человека ”Альтернатива’’
Доброго ранку! Негативного впливу на розвиток плода не має бути, не переживайте. В перші тижні вагітності ще не повністю сформовано матково-плацентарний кровообіг.