Усвідомлення себе під час сну

Есть ответ
Пол: женский. Возраст: 20 лет. Доброго дня! Протягом року несистематично у мене, в період засинання, виникають слухові галюцинації - шум і вухах, розмови тощо. Після цього наступає, наче погруження в сон( що може супроводжуватись певними зоровими ефектами) і усвідомлення себе у сні. Також входження у цей стан іноді викликає головний біль, відчуття важкості у м'язах, але не сонний параліч, оскільки при бажанні я можу порухатись і проснутись. Загалом ці сни не несуть негативного навантаження, оскільки сюжетом переважно керую я. Та все ж хочу поцікавитись думкою кваліфікованого спеціаліста на це випадок. Чи це нормальне явище? Яку загрозу для організму і мого психічного здоров'я це несе? і чи варто навмисно переривати такий сон(після цього турбують головні болі) чи навпаки потрібно не боятись і спокійно сприймати це явище? Наперед дякую за допомогу :)

Ответы врачей

Щербакова Ирина Сергеевна

Щербакова Ирина Сергеевна

Причины Вашего состояния могут быть как психологические (переутомление, стресс и др.), так и физиологические (заболевания нервной системы и головного мозга). Вам обязательно нужно для начала пройти обследование у невропатолога.

Мидько Андрей Анатольевич

Мидько Андрей Анатольевич

Під час сну нічого не повинно боліти, та т.і. На мій погляд є сенс в тому, щоби пройти неврологичне обстеження (електроенцефалограмма та т.і.). Раджу підійти до цього з увагою.

ВХОД или регистрация

Забыли пароль?

Войти с помощью:

Вход или РЕГИСТРАЦИЯ

Нажимая «Зарегистрироваться»
вы соглашаетесь с правилами пользования

Войти с помощью:

Назад