katerynka7 | 2016-02-23 17:29:13

Порадьте куди звертатися, як лікуватися

Пол: женский. Возраст: 23 года. Біль внизу живота, різка підвищеність температури , ослабленість,різка втрата ваги ( 12кг) , з серпня місяця були кісти, лікувала їх 2 лютого була на узі виявили збільшений лімфовузел, 22 лютого робила узі вже ніби немає. але дуже погано себе почуваю, незнаю куди звертатися лікування ніякого не назначили

Ответы врачей 1

Белявский Василий Владимирович
Адрес: г.. Бельцы, Молдова,SRL Magnific Nord
Телефон: +373078862422
Спробуйте звернутись до гінекологів обласного онкодиспансера.