Отримання консультації та проведення обстеження

Пол: женский. Возраст: 28 лет. Добрий день! Звернутись до Вас мені порекомендувала мій гінеколог. У мене в анамнезі 2 завмерлі вагітності на ранніх термінах (4-6 тижні). Зараз планую знову вагітність і мій гінеколог направила мене до Вас на консультацію у зв"язку з можливою патологією згортання крові ( хоча ніколи ніяких скарг з цього приводу у мене не було). Я з далеку (м. Суми), тому хотіла у Вас запитати чи можна отримати Вашу консультацію і здати аналізи у Вашій клініці в один день? Буду щиро вдячна Вам за відповідь.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42
Можно сделать анализы в один день и проконсультироваться. О деталях можно узнать по телефону 067-489-67-27. Звонить с 10.00 до 14.00. Валерий Вознюк.