vasul_58 | 2016-03-09 15:00:20

опік від мазі з нафти

Пол: мужской. Возраст: 58 лет. Доброго дня,опік під час самолікування. При діагнозі - Ревматоїдна подагра, допомагала саморобна мазь ( скаладники - нафта, господарське мило, олія, питява сода), отримав від неї опік після того, як намастивши її, обмотав ногу плівкою та ліг спати, зранку прокинувся з опіком - шкіра червона і облазить, дрібні рани помалу загоюються, лікував алое, та стрептоцидом присипав рани, від пантелу пече. Як ще можна пришвидшити загоєння?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Для того, чтобы назначить эффективное лечение, надо объективно понимать, как выглядит очаг поражения. Посетите доктора очно. С уважением, Борисенко СЛ (контактный телефон 050-4628682).