roma1 | 2016-03-12 22:01:54

консультація

Пол: мужской. Возраст: 31 год. мені 31 рік чоловік начав замічати що погіршилась память бває що говорю про щось а поті не памятаю но це не важлива інформація якщо щось важливе то я памятаю. 2 бувають трусяться руки коли беру стопку горілки но не подумайте що я багато пью , пью дуже рідко може раз в місяць і це виражається тільки коли беру стопку і протягую руку щоб якось це перебороти то сильно стискаю її в рці коли стакан то все добре

Ответы врачей 1

Стариш Наталья Петровна
Адрес: г. Одесса, Украина, Главный врач Клиники доктора Стариша
Телефон: +38 067 251 39 33
Вам необхідно звернутися до невропатолога і пройти ряд обстежень. Не тягніть, по інтернету Вас ніхто не вилікує.