Лікарю , добрий день. В садочку сина карантин в звязку з вітряною віспою

Лікарю , добрий день. В садочку сина карантин в звязку з вітряною віспою. У мене 38 тиж. вагітності ( вітрянкою я вже хворіла ) . Які заходи мені потрібно прийняти і чим це загрожує для новонародженого?

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. Якщо Ви дійсно хворіли вітряною віспою, то зараз ця герпесвірусна інфекцій Вам та Вашій ненародженній дитині більше не загрожує. Не потрібно і ніяких додаткових заходів. Можлива лише лабораторна перевірка наявності имунітету до VZV (збудник вітрянки) шляхом тестування крові на антитіла класів IgG та IgM до цього вірусу.
Д-р І. Марков