kuzan | 2016-03-24 14:48:38

Консультація

Пол: мужской. Возраст: 25 лет. Доброго дня, мене звати Руслан мені 25 років, я проживаю у львівській області, м. Борислав, ось уже 4 роки у мене дуже неприємна проблема, проблеми з кишечником, а саме гази виходять постійно я не контролюю цей процес, інколи відчуваю що йдуть до виходу а зупинити не можу , через це я не можу ні піти працювати ні взагалі ніде вийти, скажіть будь ласка, що можете порадити у даній ситуації?

Ответы врачей 1

Специалист
Вам нужно обратиться в проктологический центр для анальной сфинктероманометрии - измерение давления анального сфинктера.Увас может быть анальня инконтиненция.Дообследуйтесь.