ultra19 | 2016-04-09 16:50:35

Аутоімунний тиреоїдит

Пол: женский. Возраст: 29 лет. Доброго дня!Перевыряла щитовидку і на Узд виявили неоднорідну структуру залози.Результати аналізів : Т 3 вільний- 3,42( норма 2,1-3,8), Т 4 вільний- 0,98(0,70-1,63) , ТТГ- 5,98 ( 0,4-3,60), АТПО- 1000,10. Холестерин- 5,5( 3,0-5,2) У мене були такі симптоми: -швидка втомлюваність -погане самопочуття -високий тиск -тахікардія -суха шкіра місцями(хоч вона у мене жирна) -набрала вагу(і не можу скинути) -чутливість до холоду(раніше такого не було) Вага у мене зараз-62 кг при рості 1,62( колись була 54 к Лікар поставила діагноз-АІТ і призначила L-тироксин 50 пів табетки на день,цефасель,бісопролол.Перезадала аналіз на АТПО у іншій лабораторії,то там 350 мл.Чи правильний діагноз мені поставили?. І ще я хочу вагітніти,чи це буде впливати?

Ответы врачей 1

Гречко Валерий Александрович
гомеопат
Адрес: г. Киев, Международный центр гомеопатии
Телефон: 066-242-72-54
Доброго Вам здоров'я, шановна пані! Ваш діагноз правильний. Поки антитіла не повернуться у норму, вагітніти не варто. Бо у дитини може бути вроджений гіпотиреоз!