vova.yastrub | 2016-05-06 16:18:23

Геморой

Пол: мужской. Возраст: 26 лет. Вчора виявив гульку коло заднього прохобу(Що це може бути

Ответы врачей 1

Специалист
vova.yastrub,це може бути гострий зовнышній геморрой,ускладнений тромбозом геморроїдального вузла.Досить неприємна ситуація,яка потребує негайного обстеження у проктолога.Якщо ви хочете залишатися здоровою енергійною молодою людиною і не мати проблем зі здоров'ям та дефекацією,звертайтеся до проктолога.Бажаю здоровья.