Таня | 2016-06-17 23:03:26

Діти

Допоможіть будь ласка моїй доці чотири роки вона почала какати у трусики каже що не встигає це буває два три чотири рази на день а буває ні разу все нормально чому так що робити куди звертатись

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

ДОброго дня,

як довго триває нетримання калу у вашої дитини? чи немає інших ознак хвороби - блювання, температури тощо?

вам потрібно здати аналіз калу (копрограму), обстежитись у гастроентеролога дитячого, щоб з'ясувати причину.

також варто врахувати, що непримання калу чи сечі у дітей цього віку (якщо раніше дитина нормально ходила в туалет) може бути реакцією на стресс - сварки батьків, відвідування дитсадочка тощо.