Лина | 2016-06-23 20:01:18

По аналізу крові

Добрий вечір. Підскажіть чи це нормально коли ширина розподілення еритроцитів (RDW-SD) 33.6 при нормі 35,0-46,0 і ширина розподілення еритроцитів (RDW-CV) 11,8 при нормі 12,0-15,0? Гемоглобін 124. Дитині три роки. Дякую.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Добрий вечір.

Рівень гемоглобіну в нормі.

Інші показники, які вас цікавлять (RDW-SD та RDW-CV) вказують на форму і розмір еритроцитів. Вони дещо відрідзняються від норми, яку вказує лабораторія. Наскільки це важливо і про що може свідчити?

Є основні показники, які цікавлять практикуючого лікаря в аналізі крові. Щодо еритроцитів це - їх кількість, кольоровий показник, рівень гемоглобіну, вміст гемоглобіну в еритроциті. Перелічені вами показники (RDW-SD та RDW-CV) не є основними, їх визначають не завжди і не тлумачать, не знаючи основних показників.

Тому, якщо вас цікавить розтлумачення лікарем аналізу крові дитини, вкажіть тут, будь ласка, всі визначені показники, або покажіть результати аналізу своєму лікуючому лікарю.