Лина | 2016-06-24 22:56:27

По аналізу крові

 Добрий день,

по загальному аналізу крові:

 ШОЕ, загальна кількість лейкоцитів, еритроцитів, гемоглобіну, тромбоцитів - в нормі;

показники еритроцитів - в нормі; щодо показників форми і розміру еритроцитів - у кожної людини має місце анізоцитоз (різний розмір еритроцитів) - 10-15% клітин можуть відрізнятись (бути більшими чи меншими) за розміром від середніх значень. Враховуючи, що інші показники еритроцитів в нормі, хвилюватись через це не варто.

лейкоцитарна формула - кількість еозинофілів підвищена (норма до 4-5) - цей показник може підвищуватись при алергії, гельмінтах. Інші показники відповідають нормі.

Щодо загального аналізу сечі:

1) підвищена кількість лейкоцитів - 25 (норма - до 10) - може свідчити про інфекцію в нирках або сечовивідних шляхах. Також півдищена кількість лейкоцитів може бути, якщо вони попали зі шкіри промежини при неправильному заборі сечі (дитина була не підмита перед сечовипусканням; користувались сечоприймачем тощо). Тому, якщо ознак інфекції сечових шляхів немає, раджу повторно здати аналіз.

2) Білірубіну в сечі бути не повинно. Потрібно здати печінкові проби (біохімія крові) - щоб дослідити функцію печінки.

3) загальна щільність підвищена (в нормі до 1020). Цей показник може змінюватись протягом доби, залежати від питного режиму,  та якщо повторюється регулярно в кожному аналізі сечі - дослідити функцію нирок детальніше.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Показники крові: ШОЕ- 2, лейкоцити - 5,58, еритроцити -4,37, гемоглобін 124, гематокрит 34,7, середній обєм еритроцита 79,4, середній вміст гемоглобіну в еритроциті - 28,4, середня концентрація гемоглобіну в еритроциті 35,7, тромбоцити 316, ширина розподілення еритроцитів (RDW-SD) - 33,6, ширина розподілення еритроцитів RDW-CV - 11,8, ширина розподілення тромбоцитів за обсягами - 11,6, середній обєм тромбоцитів 10,2, тромбокрит 0,32, нейтрофіли (на 100 лейкоцитів) - 29, нейтрофіли абс. -1,62, лімфоцитина 100 лейкоцитів - 53,8, лімфоцити абс - 3, моноцити 10,4, моноцити абс - 0,58, еозифіли на 100 лейкоцитів - 6,6, еозифіли абс - 0,37, базофіли на 100 лейкоцитів- 0,2, базофіли абс - 0,01.

Іще є результати по сечі: колір бурштиновий, прозорість прозора, відносна щільність 1,031, рн -5, лейкоцити 25, нітринти не виявлені. Білок, глюкоза, кетонові тіла, еритроцити - не виявлені. Білірубін - 17, уробіліноген - сліди

Лейкоцити - 5,0, клітини плоского епітелію поодинокі, слиз в помірній кількості. клітини перехідного епітелію, клітини ниркового епітелію, клітини епітелію сечового міхура, гіанінові циліндри, еритроцитарні циліндриЮ лйкоцитарні циліндри - не виявлені. бактерії, држіджі, урати, фосфати, високоподібні циліндри, зернисті циліндри, епітеліальні циліндри і далі мікроскпопія осаду сечі нічого не виявлено. Дякую.