Ольга | 2016-06-26 16:05:10

Лімфостаз

Мені поставили діагноз - лімфостаз ноги. Нога прооперована 8 років тому, на ній немає всіх судин (укус собаки). Призначили лікування цмклотрифортом. Приймаю його вже півроку, а результату немає. Ходжу на прийом до хірурга, каже продовжувати приймати. Але це ж вже стільки часу. Що можете порадити , чим ще можна пролікуватись?

Ответы врачей 1

Васильев Артем Владимирович
хирург
Адрес: г. Киев, Украина, бул. Шевченко, 17, КГКБ№18
Телефон: 235 3116 (387)
Доброго вечора! Вважаю, що доцільно використовувати ті інші венотоніки, доречі, детралекс. Також має сенс використання еластичного трикотажу: чулки, тощо. Проконсультуйтесь у судинного хірурга. Щасти вам!