Ірина | 2016-07-02 22:22:30

Розширена зіниці ока

Доброго дня! Я з 16го по 22 червня лежала на стаціонарі з гострим іридоциклітом лівого ока. Запалення пройшло. Під час лікування в око капали каплі атропін. Зіниця ока розширилась, бачити стала частково розмито. Останній раз каплі капали 21го червня. По інструкції до капель за 7-10 днів зіниця має зменшитись. Але сьогодні уже 2ге липня, а зіниця все так же розширена і бачу я так же розмито. Що мені робити? Я уже хвилююсь за своє око.

Ответы врачей 1

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Шановна Ірина! Вам необхідно звернутися на огляд до лікуючого Вас лікаря.