yuliya-vasilenko-92 | 2016-08-12 12:30:43

Результати аналізів

Доброго Дня! У мого чоловіка був випадок малого ішемічного інсульту ( гемореологічний тип) на тлі артеріальної гіпертензії. Після виписки за рекомендацією лікаря зробили загальний аналіз кров з формулою та протромбіновий індекс. Аналіз крові з формулою : Еритроцити - 5,68 Гемоглобін - 167 Тромбоцити - 276 Лейкоцити - 8,1 Еозинофіли - 2% Лімфоцити - 20% Моноцити- 8% Протромбіновий індекс : Протромбіновий час - 12,3сек Протромбін за Квіком - 77% Міжнародне нормалізоване відношення - 1,12 Будемо дуже вдячні за думку спеціаліста на рахунок результатів. У період здічі аналізів приймав аспірин кардіо

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Общий анализ крови можно комментировать, если он приведен полностью (нет СОЭ, гематокрита, нет содержания нейтрофилов). А комментировать показатели протромбинового времени/индекса, МНО, тем более не правильно выполненные, думаю смысла нет. Валерий Вознюк.