Валерій | 2016-08-17 19:53:48

Серце

Доброго дня в мене таке запитання.Народився синочок і на четвертий день в нього знайшли шум у серці,сьогодні зробили УЗД і є 3 мм дирочка міжшлуночкової перегородки з низи,тоїсть де є мязи,лікар заспокоює.Каже що до 6 місяців ця дирочказатягнеться.хочу переконатися варто бити тривогу чи ні. І ще лігар говорив що є легенева гіпертензія. обясніть що робити і як ліватись

Ответы врачей 1

Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48
До двох років 50% маленьких дефектів закриваються самостійно, Ваш лікар правий - чекайте.