Іра | 2016-10-26 22:10:06

Я не знаю, що робити

Доброї пори дня! В мене на правій нозі взаді інколи утворювались мозолі, але декілька місяців назад там утворилась бородавка. Останнім часом вона почала рости і нога почала боліти. Це шкідливо для здоров'я? Що мені робити? Куди звернутись за допомогою? Дякую!

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682

Не переживайте, судя по описанию, эта ситуация не должна вызывать опасений и требует осмотра дерматолога в плановом порядке.

Посетите доктора в ближайшее время.

С уважением, Борисенко СЛ (контактный тел +380504628682).