Любовь | 2016-11-02 19:32:18

Боли в кишечнике

Добрый день.Подскажите пожалуйста.Некоторое время назад у меня были запоры, потом все нормализовалось, но стал болеть живот, вверху и внизу(больше слева).Ходила к гинекологу, все нормально,здорова.Пошла к терапевту, назначила общий анализ мочи и крови. Анализ показал что все нормально.Но боли же есть! Назначили узи поджелудочной железы и ректороманоскопию. Узи поджелудочной показало легкое воспаление, а ррс ещё не делала, записали через 2 недели.Каждый день у меня боли, больше внизу, постоянно что-то бурлит и как будто лопаются пузырьки в животе. как быть? Ложиться в больницу? Или же подождать две недели и сделать ррс...я бы подождала но страшно боли глушить обезболивающими...

Ответы врачей 1

Криворук Орест Мирославович
эндоскопист
Адрес: м. Київ, Україна. Клінічна лікарня «Феофанія» Керівник центру діагностичної та інтервенційної ендоскопії
Телефон: +380503857740
В цій ситуації вам більше рекомендоване проведення колоноскопії, для огляду всіх відділів товстої кишки, а не тільки прямої кишки. Однак РРС може бути першим етапом дослідження, оскільки колоноскопія вимагає детальної попередньої підготовки до проведення процедури. Причиною вказаних вами симптомів може бути досить великий спектр проблем починаючи від дивертикулярної хвороби товстої кишки і закінчуючи неопластичним процесом, а також необхідно додатково проконсультуватись у гінеколога з метою виключення відповідної патології.