Христина | 2016-11-04 12:30:19

Вакцинація

Доброго дня! Дитині 1.3 р! Нам мають робити вакцинацію бцж, але у дитини лізуть зуби і нежить на те що вони лізуть! Чи можна робити таку прививку?????нежить майже пройшов, такий незначний але ще деколи тече з носила!!!дякую

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня!

Робити вакцинацію потрібно дитині. коли вона здорова - так і щеплення буде переноситись легше і захворювання теж швидше мине.

Ви можете зробити своїй дитині щеплення БЦЖ після того, як проріжуться зубки і пройде нежить.

Перед щепленням від туберкульозу (БЦЖ) дитині, яка старша за 2 місяці життя, обов'язково робити пробу Манту. Якщо вона негативна - щеплення роблять, якщо позитивна - не робиться.

Бажаю здоров'я вашій дитині!