Юля | 2016-11-07 21:13:04

Ускладнення пневмонії на суглоб

Доброго вечора. Дитині 1,5 рочки. Хворів ГРВІ. Сьогодні вранці напухла ніжка (суглоб), дитина не стає на ніжку. Лікарі діагностували пневмонію (правостороннє запалення) і сказали, що воно дало ускладнення на суглоб. Скажіть, будь ласка, чи таке буває? Також було приписане лікування таблетками, а не уколами і дитина не була госпіталізована. Чи вірне таке лікування? Дякую.

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня!

Запалення суглобу (артрит) може виникати, як наслідок інфекційного захворювання (пневмонії). В такому разі призначають протизапальні препарати і антибіотики.

Ліки можуть давати як в таблетках, так і в сиропі, вони не менш дієві, ніж уколи.

Якщо вашу дитину не госпіталізовано і не призначено ліки в уколах, це свідчить, про те, що пневмонія у неї проходить в не тяжкій формі і не потребує госпіталізації.

Бажаю швидкого одужання!