Ольга | 2016-11-08 16:20:06

Прищики у дитини

У моєї дочки, 1 рік, літом виліз прищик біля попи. Мазала Судокремом, Бепантеном. Педіатр після огляду порадила Раностопом. Прищик то пропадав, то знову вилазив. Вже їх два. Сьогодні робили скребок в лабораторії, не грибок. Дерматолог сказав, що вірусне. Призначив Фукорцин і Тетрациклін. Але ж їх можна після 11 років. Що нам робити, чим лікувати?

Ответы врачей 1

Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682

Для того, чтобы ответить на Ваш вопрос, надо объективно представлять как выглядит этот "прыщик". Именно поэтому однозначно ответить на Ваш вопрос в заочном формате невозможно. Если Вас насторожило назначенное лечение - посетите доктора повторно (или покажитесь другому дерматологу).

С уважением, Борисенко СЛ (контактный тел. +380504628682).