максим | 2016-12-14 19:24:30

захворювання

У дівчини температура 38.5 , сильний кашель і великі гланди , не може ковтати , болить живіт,крутить ноги і почалися місячні що порадите?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго ранку!

Дівчині потрібно дати жарознижующий препарат (парацетамол або ібупрофен, дозування залежить від віку) також пити багато теплої рідини і використовувати гігієнічні прокладки при місячних.

Також необхідний огляд лікаря для постановки діагнозу і призначення лікування.

Бажаю швидкого одужання!