Катерина | 2016-12-26 20:17:13

Загальний аналіз крові

Доброго дня, моїй дочці 2 роки 11 місяців, місяць тому здали ЗАК , був понижений гемоглубін 93г/л ,лікар назначила Актиферин в каплях , сьогодні здали повторно аналіз гемоглубін 117 г/л , але інші показники не в нормі. Тиждень тому перехворіли ГРВІ ,трахеїт приймали антибіотик Аугментин. Скажіть будь ласка чи відхилення в аналізі є серйозними і чи потрібно нам звертатись за консультацією до гематолога. Наперед вдячна за відповідь. Аналіз здавали в лабораторії Сінево Глюкоза (сироватка) 4.15 Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ, ESR) 7 Аналіз Лейкоцити (WBC) 4.25 10^9 клітин/л Еритроцити (RBC) 5.75 10^12 клітин/л Гемоглобін (HGB) 117 г/л Гематокрит (НСТ) 35.8 % Середній об'єм еритроцита (MCV) 62.3 фл Середній вміст гемоглобіну в еритроциті (МСН) 20.3 пг Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті (МСНС) 32.7 г/дл Тромбоцити (PLT) 316 10^9 клітин/л Ширина розподілення еритроцитів (RDW-SD) 56.5 фл Ширина розподілення еритроцитів (RDW-CV) 26.9 % Ширина розподілення тромбоцитів за обсягами (PDW) 11.9 % Середній об'єм тромбоцитів (MPV) 9.6 фл Тромбокрит (РСТ) 0.31 % Нейтрофіли (на 100 лейкоцитів) 25.1 % Нейтрофіли (абс.) 1.07 10^9 клітин/ Лімфоцити (на 100 лейкоцитів) 58.4 % Лімфоцити (абс.) 2.48 10^9 клітин/л Моноцити (на 100 лейкоцитів) 12.5 % Моноцити (абс.) 0.53 10^9 клітин/л Еозинофіли (на 100 лейкоцитів) 3.8 % Еозинофіли (абс.) 0.16 10^9 клітин/л Базофіли (на 100 лейкоцитів) 0.2 % Базофіли (абс.) 0.01 10^9 клітин/л

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Изменения не существенные. Но анализы лучше сдавать не в этой лаборатории. Я даже не смотрю анализы из этой лаборатории. Если Вы в Киеве, то лучше в Евролабе или Николабе.Валерий Вознюк.