Олександра | 2016-12-29 14:03:08

температура у дитини 10 місяців

У дитини 10 міс. 4 добу температура, нежить. З першої доби приймаємо антибіотик Ауспексан по 4 мл. 2 р./д. Залишилось прийняти 3 дози. Чи можливо що антибіотик не допоможе?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго вечора, Олександра.

Антибіотики - це не жарознижуючі засоби і не ліки від застуди. Вони ефективні при бактеріальніх інфекціях і не ефективні при вірусних.

Ефект дії антибіотиків з'являється протягом 2-3 діб від початку прийому - покращується самопочуття, знижується температура тіла, зменшуються симптоми хвороби. Якщо цього не сталося протягом 3 діб, можна зробити висновок, що ліки не ефективні проти цієї інфекції.

Антибіотик під назвою "Ауспексан" мені не відомий. Ви впевнені, що правильно написали назву?