Тарас | 2017-01-12 20:10:23

Висока температура

Висока температура,збивали панадолом та грипостадом.. тримає і надалі.. що порадите?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня, Тарасе,

Гриппостад С - препарат, який також містить парацетамол.

Окрім парацетамолу, для зниження температури можна приймати ібупрофен. Якщо мова йде про дитину, можна давати ібупрофен (нурофен) у віковому дозування 10мг/кг. Для дорослої людини призначається таблетка 500 мг. Повторно давати цей препарат можно повторно через 6-8 годин, до 3 разів на добу.

Збивають температуру при її підвищенні до 38,5С і вище. Якщо після жарознижуючого препарату протягом 1 години немає зниження температури. призначають інший препарат (так, можна чередувати парацетамол і ібупрофен).

Також при високій температурі важливо збільшити питний режим - випивати багато рідини (чай, вода. компот тощо).

Необхідно звернутись до лікаря, щоб виявити причину температури і призначити лікування.

Бажаю швидкого одужання!