Петро | 2017-01-20 16:30:34

ВИСОКА ТЕМПЕРАТУРА

В дитини висока температура 38.2 ,39,;40.1 Їздили в лікарню лікар сказав,що вірус???? Температура не супроводжується кашлем горло не червоне!

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня, Петре.

Вірусна інфекція може супроводжуватись високою температурою.

Не всі вірусні інфекціі перебігають з болем в горлі і кашлем.

Для підтрвердження вірусної інфекції можна зробити загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою: можна виявити зміни в аналізі, характерні для бактеріальної чи вірусної інфекції.

При підвищенні температури вище 38,5С - приймайте жарознижувальні препарати (парацетамол або ібупрофен) і пийте достатньо рідини.

Одужуйте!