Ірина | 2017-01-25 12:00:27

висипання на шкірі новонародженого

Добрий день.Від памперса та дит.олійки у дитини висипання на попці та ніжках,на місці памперса ,чому з за цих висипань не можуть виписати дитину з лікарні на 3 добу.Дякую народила 23.01.2017

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Добрий день.

Вітаю вас з народженням дитини і співчуваю тому, що не можете швидко повернутись додому.

Висипання на шкірі дитини може мати різні причини і проявлятись по різному.

Якщо ви підозрюєте, що висипка з'явилась через застосування памперсів і олійки, від олійки потрібно відмовитись, дитину під час зміни підгузників мити під проточною водою (не протерати серветками), протерати м'яким рушничком (промокувальними рухами) і на 10-15 хвилин залишати без підгузника для "повітряних ванночок".

Після повернення додому і появи можливості купати дитину, висипання, як правило, зменьшуються і зникають.