Ліля | 2017-01-30 16:56:11

Лімфоцитоз

У жовтні 2015 р. я захворіла: горло сильно боліло, запалення очей, насморк і температура до 38. Я перенесла це на ногах. Через тиждень пішло ускладнення на вухо. Ніби все пролічила, хоч і це до березня в мене 2016 тягнулося....і час від час насморк був, а після нього горло. Температура трималася і нічим не збивалася:ні жаропонижаючі, ні антибіотики. Улітку мені поставили діагноз хронічний тонзиліт. Промивали мигдалики і вперше за 9 місяців температура на певний момент зникла. Так за літо кожного місяця до вересня я промивала мигдалики,хоч доктор і казав, що вони не в такому поганому стані, щоб їх видаляти і температуру таку затяжну не дадуть. Другою моєю проблемою ще від 2015 жовтня став лімфоцитоз який сягав 61-53. Лікарі твердили,що це такий післяінфекційний хвіст. Так ось температура тримається в мене і зараз і лімфоцити також. Влітку доповнилися лімфовузли на шиї.Я була влітку у гематолога вона казала що це не її. Дивилися і на узд також говорили,що лімфовузли в нормі, просто щось їх провокує і вони запалюються.... Нещодавно крім того всього в мене почався цистит і збільшилися лімфовузли на шиї і в паху. я пішла до уролога і він назначив аналізи крові. В яких крім високих лімфоцитів 51, лейкоцити впали до 2.46. Порадьте щось, бо гематолог в нас в місті відхрещується та і решту також. Я здавала і на гепатити і снід і епштейн-барр, цитомегаловірус-1.76, токсоплазма-112 ну і герпес він у мене з дитинства. Аналізи за грудень 2016 шое-15 лейкоцити 4.01 еритроцити 4.57 гемоглобін 137 гематокрит 41 тромбоцити 256 нейтрофіли на 100 лейкоцитів 29.2 нейтрофіли абсол.1.17 лімфоцити 53 лімфоцити абсол 2.12 моноцити 14.2 езинофіли 3.2 езинофіли абсол 0.13 Біохімія алт-17 аст 23 білок загальн 71.8 білірубін 14.6 Також є сильна слабкість і головний біль Аналізи 24.01.2017 Лейкоцити 2.47 шое 2 Лімфоцити 51 гемоглобін 129 МСНС 314.20 GRA 26.26 Допоможіть порадою, я вже не витримую. читаючи в інтернеті все зводиться до одного діагнозу-захворювання крові.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Видимо, Вам следует обратиться к другому специалисту. Если такие проблемы у Вас на протяжении длительного времени, то скорее всего, необходимо посмотреть клеточный состав костного мозга (стернальная пункция или трепанобиопсия). Валерий Вознюк.