Добрий день,Прошу вибачити за турботу, проте хотіла б проконсультуватися з вами стосовно моєї хвороби…Часто в...

Добрий день,Прошу вибачити за турботу, проте хотіла б проконсультуватися з вами стосовно моєї хвороби…Часто в мене через годину після вживання їжі іде повітряна відрижка і болі з лівої сторони внизу живота. Місяць тому я лежала на обслідуванні у лікарні і мені поставили такий діагноз:«Гастроезофальна рефлюкційна хвороба, неерозильна форма, атральний рефлюкс. Синдром подразненої товстої кишки зі схильністю до запорів.» Такий діагноз встановили з обстеження ендоскопії і колоноскопії. Призначили дієту і таблетки КОНТРОЛОК або ПАНТАЗАН на ніч і все… Я приймала ПАНТАСАН 40 днів, ефекту як такого немає… Що ви можете сказати про цей діагноз і про призначене лікування? Чи достатньо це і можливо ви можете щось запропонувати зі свого досвіду? Наперед дуже вдячна.З повагою, Марія/м. Львів/

Ответы врачей 1

Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
Рекомендую таку схему:
1) Лактовіт форте 1 капс. 2 р/день 2 тижня.
2) Хілак 20 крап. 4 р/день після їди. 1 місяць.
3) Креон 1 капс 2 р/день. 1 місяць.
4) Смекта 1 пак. 4 р/день. 2 тижня.
5) При болях - НО-ШПА 1 таб.
6) Еглонил 1/2 таб. 2 р/день 10 днів.
Якщо за 10 днів не відчуєте полегшення - треба буде скоректувати схему.