Ірина | 2017-02-07 11:59:02

Фізичні навантаження при парез эрба

Доброго дня! Мені 40 років, в мене була родова травма та діагноз парез ерба. В дитинстві лікували і на даний момент я не відчуваю ніякого дискомфорту (абсолютно здорова ). Скажіть будь-ласка чи можу я займатися в тренажерному залі з помірними навантаженнями? Дякую!

Ответы врачей 1

Григора-Кизима Марина Петровна
невролог
Адрес: «Клиника Образцова», г. Киев, ул Касияна, 2/1

Здравствуйте. С неврологической точки зрения, Вы конечно можете заниматься при умеренных физических нагрузках. Единственный совет - предварительно проверить сердечно-сосудистую систему.