Володимир | 2017-02-10 23:38:04

ГЛИСТИ

доброго вечора,моїй донечці 11 місяців,здали кал на глисти і виявили яйця аскарид,підкажіть що нам робити,аще у неї висип на щоках червоного кольору

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня,

яйця аскарид, виявлені в аналізі вашої дитини, свідчать про те, що у неї є аскаридоз, який потрібно лікувати з використанням антигельмінтних препаратів. Зазвичай. курс лікування складає 1-3 дні.

Гельмінтози (глисти) можуть викликати алергічні реакції, тому висип на щічках може бути пов'язаний з аскаридами. В такому разі, після лікування він також має зменшитись і пройти.

Бажаю здоров'я вам і вашій дитині!