Інна | 2017-02-17 13:01:31

Тромбофілія?

Доброго дня! Мені 31 рік, 3 роки безпліддя. У зв'язку з виявленою мутацією, а саме гетерозиготним носійством (50 на 50) гену FGB-Фіброген, гену Серпін1 (PAI-1) та гену ITGB3-(бета)-інтергин, гінеколог дала направлення до вас на консультацію. Адже тромбофілія може бути причиною безпліддя. Приїжджала до вас на консультацію 15 лютого, но не попала. У мене є розгорнутий аналіз крові, ЗАС, ПЛР.Генетика.Тромбофілія. Я записалася до лабораторії вашого інституту на детальний аналіз (незнаю, як він називається). Здам аналіз Гомоцистеїн, антифосфоліпідні антитіла. Підскажіть, чи потрібно ще якийсь аналіз, тому, що немаю змоги часто їздити до Києва, живу в м. Миколаїв. І аналізи якої лабораторії вам підійдуть, eurolab у нас нема.

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Я не знаю Вашу фамилию, к кому вы записались на исследование. Если ко мне, то можете перезвонить (067)-4896727. Если не ко мне, то Вам следует общаться с тем человеком, к кому Вы записаны. Валерий Вознюк.