Оля | 2017-03-02 19:34:58

Аналіз крові

Добрий вечір, здала аналіз крові дитині 2,7 роки, ШОЕ 3 мм/год, лейкоцити 8,89, ширина розподілення еритроцити 34,6 фл, гемоглобін 134, середній об'єм еритроцитів 74,3 фл, еритроцити 5,13, середній вміст гемоглобіну в еритроцитів 26,1, лімфоцитів абс. 5,29, лімфоцити на 100 лейкоцитів 59,5%,тромбоцити 254, скажіть чи погані аналізи бо не можу розібратися, чому еритроцити піднялися, дякую

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Эритроцитов действительно немного больше для этого возраста. Желательно переделать анализ в другой лаборатории и обратиться к детскому гематологу. Валерий Вознюк.