Марта | 2017-03-02 23:48:47

Свербіж

Останнім часом турбує свербіж в основному сідниць і ніг, переважно ввечері коли лягаю спати. Коли розчухаю, появляються пухирці. Що це може бути і як з цим боротись?

Ответы врачей 1

Андреев Анатолий Леонидович
Адрес: г. Киев, ул. Предславинская, 39
Телефон: 050 3102225, 067 3102225
Добрий ранок ! В залежності від розмірів пухирців та їх перебігу можна міркувати про декілька хвороб , але у випадку, як Ви описуєте, більше нагадує алергічний дерматит. Протиалергічні препарати усувають свербіж, тому вважаю , що буде доцільно.