Олена | 2017-03-17 22:39:20

Аневризма МПП з прогинанням в праве передсердя

Доброго вам дня! випадко пройшла УЗД серця і виявили Аневризму МПП з прогинанням в праве передсердя, незнаю що це? Народжувала двоє дітей природній шляхом, незнаючи ще про це.Опишіть будь ласка! як з цим поводитись у повсякденному житті, які є протипокази? Якщо потрібна консультація по приїзду, то вкажіть будь ласка свої дані.

Ответы врачей 1

Дитковский Игорь Александрович
кардиохирург, кардиолог
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный институт сердечно-сосудистой хирургии им. Н.Амосова НАМН
Телефон: 044 275 61 48

Якщо аневризма без прориву і не гігантська, то показане лише спостереження. Можете приїхати к нам на консультацію в інститут Амосова - 044 275 61 48.