Вікторія | 2017-03-18 15:18:00

Гормональний дисбаоанс

Добрий день! Скажіть будь ласка чи може бути невроз під час клімаксу наслідком гормонального дисбалансу?дякую

Ответы врачей 2

Панькив Владимир Иванович

Доброго дня!
Невроз і без клімаксу трапляється майже в кожної людини.
А під час клімаксу - і поготів!
Слід перевірити стан щитоподібної залози (ТТГ і антитіла до ТПО,  до рецепторів ТТГ), визначити рівень пролактину, естрадіолу, вільного тестостерону.
Спробувати для прикладу Адаптол 500 мг 3 рази на добу 20 днів.
Бажаю успіхів!

Таран Лилия Федоровна
эндокринолог
Адрес: г. Киев, МЦ 'Универсальная клиника 'Обериг''
Телефон: [email protected]
Добрий день! Так, може. Клімактеричний синдром з його психо-емоційними та різноманітними, інколи досить важкими, вегетавними явищами, якраз і пов"язаний з гормональними змінами (згасанням функції яєчників із зниженням синтезу жіночих гормонів).