Оля | 2017-03-23 19:34:32

Внематочная беременность

Добрий день! 12.01 була лапароскопія з приводу позаматкової вагітності. В результаті була видалена права труба. Місячеі відновилися через 40 днів після операції. Все йшло нормально. Але батьки медики сказали поки не здавати жодних аналізів, перечекати 6 місяців. Я здала тільки на інфекції ( уреоплазма, мікоплазма, хламідіоз). Нічого не виявлено. вперше в цьому місяці після операції був статевий акт. Не захищений, але перерваний. Скажіть, будь ласка чи може бути ще одна позаматкова зі сторони видаленої труби?

Ответы врачей 1

Радько Виталий Юрьевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: Киев, Украина, ул. Российская 54\15, МЦ «Мать и дитя»
Добрий день. Ні,якщо труба повністю видалена-це неможливо.