Лизс | 2017-03-27 14:58:02

Сахарний діабет

При цукровому діабеті дуже печуть стопи ніг. Підкажіть, що можна зробити.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович

Контролювати рівень цукру в крові (рівень глікованого гемоглобіну не вище 7,5%)
Курс альфа-ліпоєвої кислоти (наприклад, тіогама турбо) - 10 в/в крапельних введень, потім по 600 мг в день в таблетках 2 міс.
Мільгама 2,0 в/м №10, потім 1 тб 2 рази на день 1 місяць
Якщо немає ефекту протягом 15 днів - додати нуклео-ЦМФ форме 5-6 в/м ін'єкцій, габапентин в таблетках.
Звернутися для дообстеження (доплер судин ніг і т.д.)