оксана | 2017-03-29 17:09:13

врослі волоски

Доброго дня!!!я вже зверталася до Вас про врослі волоски в зоні бікіні;мені відповіли щоб показатися лікарю;я ходила до дерматолога;сказала;що хронічний запальний процес розвинувся;виписала таблетки Едем на 10 днів;і мазь бетазон ультра 2 рази вдень;10 днів!!!!Як скажете;ефективне таке лікування????підскажіть будь-ласка ;я вже у відчаї!!!!Дякую наперед Вам!!!!!

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226

Призначене лікування іншими лікарями не коментую. Терапію стероїдними мазями не практикую.