Мария | 2017-03-30 20:20:04

Температура невстановленого походження

У дитини 15 років 9 днів температура незрозумілого походження. Від 35.9 до 42(включно), при цьому вона не гаряча. Міняється температура кожних декілька хвилин. Аналізи крові та сечі в нормі. Тиск,кардіограма і рентгенівський знімок теж. Куди ще звертатися?

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Доброго ранку, Маріє! Тут розбиратися треба з самим фактом скарг.  "Міняється температура шкірних декілька хвилин" та "при цьом вона НЕ гаряча". Треба дивитися дитину, треба дивитися грудуснік. Думати! А потім вирішувати! Розбір теми за терапевтом, інфекціоністом, перш за все!