Артур | 2017-04-03 21:20:55

Не можуть поставити діагноз.

Доброго дня. Дитині (дівчинка) 6.5 місяці, вага 7.6кг, ріст 66см. Температура 36.0-37.2 (10днів), здали аналіз крові:

Лейкоцити (WBC, white blood cells) 11.39 Г/л (10*9/L)

Гемоглобін (HGB, Hemoglobіn) 107 г/л (g/L)

Еритроцити (RBC, red blood cells) 4.12 Т/л (10*12/L)

Гематокрит (HCT, hematocrit) 0.308 л/л (L/L)

Середній об`єм еритроцитів (MCV, mean corpuscular volume) 74.8 фемптолітр (fL)

Середній вміст гемоглобіну в одному еритроциті (MCH, mean corpuscular hemoglobin) 26.0 пікограм (pg)

Середня концентрація гемоглобіну в еритроциті (MCHC, mean corpuscular hemoglobin concentration) 347 г/л (g/L)

Ширина розподілу еритроцитів за об'ємом, стандартне відхилення (RDW-SD) 38.4 фемптолітр (fL)

Ширина розподілу еритроцитів за об'ємом, кофіцієнт варіації (RDW-CV, the width of the distribution of the red blood cells by volume)14.7 %

Тромбоцити (PLT, platelets) 497 Г/л (10*9/L)

Коефіцієнт великих тромбоцитів (P-LCR) 31.9 %

Середній об'єм тромбоцитів (MPV, medium platelet volume) 10.7 фемптолітр (fL)

Тромбокрит (PCT, platelet crit) 0.53 %

Ширина розподілу тромбоцитів по об'єму (PDW, platelet distribution width) 13.3 %

Мієлоцити (myelocytes) 0 %

Метамієлоцити (metamyelocytes) 0 %

Гранулоцити паличкоядерні (GRA, Stab granulocytes) 0.2278 Г/л (10*9/L)

Гранулоцити паличкоядерні (GRA, Stab granulocytes)% 2 %

Гранулоцити сегментоядерні (GRA, Segmented granulocytes) 1.2529 Г/л (10*9/L)

Гранулоцити сегментоядерні (GRA, Segmented granulocytes)% 11 %

Гранулоцити еозинофільні (GRA, Eosinophilic granulocytes) 0.2278 Г/л (10*9/L)

Гранулоцити еозинофільні (GRA, Eosinophilic granulocytes)% 2 %

Гранулоцити базофільні (GRA, Basophilic granulocytes) 0.0000 Г/л (10*9/L)

Гранулоцити базофільні (GRA, Basophilic granulocytes)% 0 %

Лімфоцити (LYM, Lymphocytes) 8.9981 Г/л (10*9/L)

Лімфоцити (LYM, Lymphocytes)% 79 %

Моноцити (MON, Monocytes) 0.6834 Г/л (10*9/L)

Моноцити (MON, Monocytes)% 6 %

Віроцити (Аtypical mononuclear cells) 0 %

Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ), Erythrocyte sedimentation rate (ESR) 3 мм/год (mm/hour)

Дитина активна, грудне вигодовування(їсть стабільно), в 5 місяців вийшли два нижні зуби. Всі педіатри говорять що це зуби, але сьогодні здали аналіз крові і ніхто не знає що може бути. Що це може бути і куди звернутись?

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Изменения в показателях минимальные для этого возраста ребенка. Кроме содержания тромбоцитов. Но серъезных изменения я не вижу. Можно пересдать анализ через две недели. Валерий Вознюк.